Price 790.000,-€
Id number 31
Street Staničná
(Zobrazit na mapě)
Useful area 1756 m2
Build-up area 1240 m2
Plot area 5133 m2
Category Objects / Sell
Lift NO
Balcony / loggia NO
Cellar NO
Material unlisted
Condition original
Last update 18.05.2019 12:37
Locality Púchov / Beluša

DESCRIPTION OF PROPERTY:

Plne funkčný a prevádzkovaný výrobno – skladový areál na predaj sa nachádza v obci Beluša, cca 9 km južne od Púchova a je využívaný ako prevádzka drevovýroby. Areál pozostáva z troch budov, z ktorých jedna slúži pre účely výroby, druhá slúži pre účely skladovania pevných materiálov a parkovania obslužnej techniky a tretia budova slúži ako administratívny objekt s kompletným sociálnym zázemím a šatňami. Celková plocha areálu je 5.133 m2. Prístup do areálu je po asfaltobetónovej komunikácii vhodnej aj na prejazdy kamiónmi.

 Popis stavebných objektov v areáli:

1.    Administratívna budova – je to troj-podlažný objekt s garážami obslužný po spevnenej prístupovej komunikácii o celkovej výmere administratívnej časti cca 332 m(I.NP -121,18 m², II.NP – 120,91 m² a III.NP – 90 m²);

2.    Skladovacia a parkovacia budova - je to jedno-podlažný objekt, obslužný po spevnenej prístupovej komunikácii, so svetlou výškou 5 metrov o celkovej výmere cca 202 m²;

3.    Budova prevádzky drevovýroby – je to dvoj-podlažný objekt, obslužný po spevnenej prístupovej komunikácii, o celkovej výmere cca 1222 m² (I.PP – 572 m² a I.NP – 650 m²) s nakladacou rampou.                                                                                                  Areál spolu so stavebnými objektami sa predáva v zabehnutom a funkčnom stave vrátane strojov a technológií, ktoré však nie sú obsahom kúpnej ceny ale nadobúdajú sa ako bonus. K cene areálu sa bude kalkulovať DPH v zákonom stanovenej výške. V areáli je o.i. technológií umiestnené aj zariadenia na sušenie dreva. 


Map location:

The priority of our Company, which was established in 2008 is to provide solutions. Stemming from a long-time experience on the real-estate market you can be provided with solutions by a team of experts who have been profiling themselves with success for several years. They have been working on solutions for complicated cases and above-standard requirements of clients operating or discovering the secrets of the real estate business.

Address:
Phone:
+421 903 762 477