Cena 297.300,-€
Identifikačné číslo 19
Ulica
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 530 m2
Zastavaná plocha 221 m2
Plocha pozemku 900 m2
Kategória Objekty / Predaj
Výťah NIE
Balkón / loggia NIE
Pivnica ÁNO
Materiál tehla
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Aktualizácia 28.05.2018 17:01
Lokalita Kežmarok / Stará Lesná

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Celoročne obývateľný 12–izbový, dvojpodlažný tehlový penzión s pôdorysom v tvare U, v rekreačnej oblasti Starej Lesnej – obce vzdialenej len 4 km od Tatranskej Lomnice. Penziónu dominuje prírodný materiál – drevo a kameň. Penzión je situovaný na rozsiahlom pozemku ohraničenom potokom s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry. Penzión je napojený na všetky inžinierske siete a má aj vlastnú studňu. Kúrenie v penzióne je plynové, samostatné, centrálne. Penzión je sprístupnený tromi vchodmi (dva z átria a jeden z ulice) a bol skolaudovaný v roku 1993. Parkovanie je bezproblémové priamo v areály na vydláždenom parkovisku pre osem áut.  

 Penzión je postavený na pozemku o celkovej výmere 763 m2, pričom zastavaná plocha domu je 221 m². Obytná plocha penziónu je 500 m2 a úžitková plocha 530 m2, s bližšími koordinátami podľa nasledujúceho popisu:

1.nadzemné podlažie (1.NP) – 200 m2

Tvorí ho vstupná predsieň, veľká poľovnícka/obývacia izba s krbom, štyri samostatné nepriechodné izby, kúpeľňa s WC, samostatné WC, kuchyňa, špajza. 

   2.nadzemné podlažie (2.NP) – 190 m2

V tomto priestore je situovaných sedem izieb, tri samostatné kúpeľne s WC a samostatná kuchyňa s jedálenským priestorom. Všetky miestnosti sú prístupné z chodby a sú nepriechodné.     

1.podzemné podlažie (1.PP) – 100 m2 - SUTERÉN

V suteréne sa nachádza automatizovaná kotolňa plynového vykurovania celého objektu, dve sprchy, samostatné WC, predsieň s umývadlom, sauna, spoločenská miestnosť, miestnosť s vlastnou murovanou studňou a vaňou s možnosťou využitia na welness.

Obec Stará Lesná sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier vo výške 740 m nad morom. Je vyhľadávanou destináciou za účelom letnej a zimnej turistiky. V obci je rozvinutá infraštruktúra s množstvom reštaurácií, na čele so svetoznámou Kolibou, obchody, lekáreň, kostol a pod. V okolí je možnosť rozmanitého športového vyžitia napr. horolezectva, golfu, kúpania sa v krytých bazénoch a termálnych kúpaliskách - Aquacity Poprad, Vrbov a Bešeňová. V blízkosti sa nachádzajú národné kultúrne a historické pamiatky zapísané v UNESCO ako napr. v pútnickom meste Levoča oltár Majstra Pavla, mesto Kežmarok, Spišský hrad, ako aj prírodné krásy – Slovenský raj, Pieniny, Červený kláštor, Belianska jaskyňa. 

Samotná nehnuteľnosť navodzuje príjemné a útulné rodinné prostredie s nádherným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Dom poskytuje výbornú investíciu do budúcna ako pre vlastné využitie, tak aj pre podnikanie v oblasti turizmu a ubytovania s perspektívou prístavby, rozšírenia kapacity penziónu alebo iného typu developovania rozsiahleho priľahlého pozemku na komerčné alebo na rezidenčné účely.Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477