Cena 750,-EUR + Energie 150,-EUR/mes
Identifikačné číslo 27
Ulica Kupeckého
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 67 m2
Kategória Byty / Prenájom
Výťah ÁNO
Balkón / loggia ÁNO
Pivnica NIE
Materiál skelet
Stav nehnuteľnosti novostavba
Aktualizácia 02.02.2021 20:32
Lokalita Bratislava II / Bratislava - Ružinov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Kompletne vybavený a zariadený 2-izbový byt na prenájom na Kupeckého ul., v BA II – Ružinov, v projekte MEINL RESIDENCE, oproti OC CENTRÁL. Bytový dom je situovaný v centrálnej časti Bratislavy, v obklopení parkovej zelene a športovísk. Byt sa nachádza na 4.poschodí šesťposchodovej novostavby bytového domu s výťahom. Byt má západnú orientáciu a je vybavený klimatizačnými jednotkami. Kuchyňa je vybavené elektrospotrebičmi ELEKTROLUX. K bytu patria dve parkovacie miesta, pričom jedno miesto je zahrnuté v cene nájmu. Druhé parkovacie miesto je možné si zabezpečiť v cene 50,- €/mes.

Dispozičné riešenie bytu: Vstupná predsieň, kúpeľňa s WC, kuchyňa s jedálňou a obývačkou s výstupom na balkón, spálňa so samostatným šatníkom a s výstupom na balkón. 

Výmery bytu: Rozloha bytu je 59 m² + balkón výmere 7,5 m².  

K dispozícii od 30.09.2018


ĎALŠIE VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI:

  • Lukratívna rezidenčná lokalita
  • Samostatná garáž na DO
  • Kvalitné materiály
  • Tichá lokalita

Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477