Cena 570.000,-€
Identifikačné číslo 3
Ulica Strážna
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 158 m2
Zastavaná plocha 389 m2
Plocha pozemku 1009 m2
Kategória Byty / Predaj
Výťah NIE
Balkón / loggia ÁNO
Pivnica ÁNO
Materiál skelet
Stav nehnuteľnosti novostavba
Aktualizácia 02.02.2018 10:42
Lokalita Bratislava III / Bratislava - Nové Mesto

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

4 – izbový byt na predaj o výmere 158 m2 s výstupom na terasu o výmere 40 m2 je situovaný na 3.NP štvorpodlažnej tehlovej vily na Strážnej ul. v projekte Hill Site, ktorá pozostáva z troch bytových jednotiek a ktorá bola kolaudovaná v roku 2008.

Byt je klimatizovaný a pozostáva zo štyroch nepriechodných izieb, kuchyne, dvoch kúpeľní, samostatného šatníka. Vybavením bytu je krb, elektrické žalúzie na oknách a podlahové kúrenie. K bytu patrí aj pivnica. K bytu je možné kúpiť samostatné parkovacie miesto v uzatvárateľnej garáži na diaľkové ovládanie, ktorá sa nachádza na 1.NP bytového domu a vonkajšie parkovacie miesto spolu za cenu 30.000,-€.    

V suteréne vily sa nachádza fitness miestnosť, ktorú je možno po dohode s majiteľom bytu na 1.NP využívať, ďalej klimatizovaná vinotéka, miestnosť na odkladanie záhradného nábytku a samostatná kotolňa. 

Vila je postavená na pozemku o výmere 1.009 m² a jej zastavaná plocha je 389 m2. Na záhrade s parkovou úpravou a automatizovaným zavlažovacím systémom je vonkajší bazén so solárnou roletou a vyhrievaním, ktorý po dohode s majiteľom bytu na 1.NP možno taktiež využívať. Na záhrade je rozmiestnený záhradný nábytok zn. DEDON a tieniace zariadenie SUNSQUARE. Vila je 24-hodín monitorovaná a je napojená na bezpečnostný systém s kamerami. 

Mestská vila tvorí reprezentačný architektonický celok s použitými kvalitnými a ušľachtilými materiálmi, dotvárané náročnými architektonickými detailmi, ktoré boli zrealizované s vysokou kvalitou remeselníckych prác. Všetky miestnosti a chodby rodinného domu boli vybavené patentnými oknami 5-komorového systému, vďaka ktorým má vila vynikajúce svetlo-technické a tepelnoizolačné vlastnosti.   

Mestská vila sa nachádza v najlukratívnejšej a najobľúbenejšej rezidenčnej a rekreačnej časti Bratislavy – na Kolibe a poskytuje nádherný panoramatický výhľad takmer na celú Bratislavu, vrátane Hradu a Slavína. V jej okolí sú etablované rezidencie rôznych zahraničných zastupiteľských úradov. Neopomenuteľnou výhodou tejto vily je predovšetkým exkluzivita lokality, v ktorej sa mestská vila nachádza. ĎALŠIE VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI:

  • Panoramatický výhľad na mesto
  • Kvalitné materiály

Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477