Cena 790.000,-€
Identifikačné číslo 31
Ulica Staničná
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 1756 m2
Zastavaná plocha 1240 m2
Plocha pozemku 5133 m2
Kategória Objekty / Predaj
Výťah NIE
Balkón / loggia NIE
Pivnica NIE
Materiál neuvedený
Stav nehnuteľnosti pôvodný
Aktualizácia 18.05.2019 12:37
Lokalita Púchov / Beluša

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Plne funkčný a prevádzkovaný výrobno – skladový areál na predaj sa nachádza v obci Beluša, cca 9 km južne od Púchova a je využívaný ako prevádzka drevovýroby. Areál pozostáva z troch budov, z ktorých jedna slúži pre účely výroby, druhá slúži pre účely skladovania pevných materiálov a parkovania obslužnej techniky a tretia budova slúži ako administratívny objekt s kompletným sociálnym zázemím a šatňami. Celková plocha areálu je 5.133 m2. Prístup do areálu je po asfaltobetónovej komunikácii vhodnej aj na prejazdy kamiónmi.

 Popis stavebných objektov v areáli:

1.    Administratívna budova – je to troj-podlažný objekt s garážami obslužný po spevnenej prístupovej komunikácii o celkovej výmere administratívnej časti cca 332 m2 (I.NP -121,18 m², II.NP – 120,91 m² a III.NP – 90 m²);

2.    Skladovacia a parkovacia budova - je to jedno-podlažný objekt, obslužný po spevnenej prístupovej komunikácii, so svetlou výškou 5 metrov o celkovej výmere cca 202 m²;

3.    Budova prevádzky drevovýroby – je to dvoj-podlažný objekt, obslužný po spevnenej prístupovej komunikácii, o celkovej výmere cca 1222 m² (I.PP – 572 m² a I.NP – 650 m²) s nakladacou rampou.                                                                                                    Areál spolu so stavebnými objektami sa predáva v zabehnutom a funkčnom stave vrátane strojov a technológií, ktoré však nie sú obsahom kúpnej ceny ale nadobúdajú sa ako bonus. K cene areálu sa bude kalkulovať DPH v zákonom stanovenej výške. V areáli je o.i. technológií umiestnené aj zariadenia na sušenie dreva. 


Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477