Cena 11,50,-€/m2/mes.
Identifikačné číslo 32
Ulica Patrónka - Dúbravská cesta 3
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 5030 m2
Kategória Priestory / Prenájom
Výťah ÁNO
Balkón / loggia ÁNO
Pivnica ÁNO
Materiál skelet
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Aktualizácia 07.07.2021 11:41
Lokalita Bratislava IV / Bratislava - Karlova Ves

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Moderne zrekonštruovaná administratívna budova BLUMENAU je lokalizovaná na vstupe do Bratislavy zo západného smeru v mestskej oblasti Patrónka, v rámci dynamicky sa rozvíjajúcej business zóny. Administratívna budova BLUMENAU je výborne dopravne dostupná automobilovou dopravou v blízkom dosahu na diaľničné privádzače D1 a D2 a taktiež aj mestskou hromadnou dopravou. Administratívny komplex tvorí samostatná administratívna budova a vlastný parkovací dom, ktorý zabezpečuje bezproblémové parkovanie nájomníkom budovy. Budova je navrhnutá s výhľadmi na všetky svetové strany, ktorým dominuje bohatá okolitá zeleň.

Administratívna budova BLUMENAU má 14 podlaží (12 nadzemných a 2 podzemné) a disponuje celkovou plochou administratívnych priestorov 5.030 m2. Každé typické podlažie administratívnej budovy má výmeru 483 m2 a dispozíciu navrhnutú s vysokou variabilitou tak, aby bolo možné všetkým budúcim nájomníkom upravenie a rozloženie  priestorov podľa vlastných predstáv a potrieb. Na každom podlaží sa dajú vytvoriť samostatné kancelárske bunky, spojené kancelárie, alebo „open space“ priestory. Vo všetkých administratívnych priestoroch budovy sú otvárateľné okná s vnútornými žalúziami a budova je vykurovaná aj chladená samostatne a nezávisle fancoilami. Prirodzené denné svetlo prichádza do interiéru z každej strany budovy, čím budova dosahuje vynikajúce svetlotechnické podmienky nevyhnutné pre kreatívnu prácu. Vstup do budovy bude 24/7 so stálou recepčnou službou. Vstup do jednotlivých podlaží budovy bude umožnený len elektronickým čipom. V budove je možné si prenajať kancelárske priestory už od výmery 30 m2.

Moderný parkovací dom s nadzemným parkovaním o celkovom počte parkovacích miest 136 poskytuje aj veľké množstvo parkovacích miest pre bicykle s elektronabíjacím zariadením pre elektrobicykle.

Administratívna budova BLUMENAU je realizovaná vo vyššom štandarde a jej lokalizovaním spája výhodnú blízkosť do centra mesta s kvalitným dopravným napojením na všetky smery vyúsťujúce von z mesta. Začiatok nájmu je možný od septembra 2019.

Komparatívne výhody technického vybavenia administratívnej budovy:

-     Možnosť variabilného usporiadania kancelárií podľa požiadaviek a potrieb nájomníkov,

- Vysoký štandard spoločných priestorov s prístupom do budovy 24/7 a so stálou recepčnou službou,

- Príležitostne prenajímateľná zasadacia miestnosť,

-  Zvuk pohlcujúce akustické podhľady na chodbách a v kancelárskych priestoroch,

-   Vybavenosť záťažovými kobercami pohlcujúce prach,

-     Svetlá výška kancelárskych priestorov je 2,9 metra,

-      Otvárateľné Al okná s vnútornými žalúziami,

-    Nezávislé vykurovanie a chladenie budovy fancoilami,

-      Štruktúrovaná kabeláž,

-  Internet v celej budove s garantovanou prenosovou rýchlosťou 1 GB,

-    Samostatné kuchynky a samostatné sociálne zariadenia na každom podlaží,

- Všetky administratívne aj parkovacie priestory monitorované kamerovým systémom,

-      Kaviareň v budove,

- Parkovacie miesta aj pre bicykle s elektronabíjacím zariadením pre elektrobicykle.


Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477