Cena 190.000,-€
Identifikačné číslo 33
Ulica Veterná
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 65 m2
Zastavaná plocha 445 m2
Plocha pozemku 889 m2
Kategória Domy / Predaj
Výťah NIE
Balkón / loggia NIE
Pivnica NIE
Materiál tehla
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Aktualizácia 19.05.2019 23:11
Lokalita Malacky / Lozorno

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Starší dvoj-izbový jedno-podlažný rodinný dom po rekonštrukcii na predaj v Lozorne, na Veternej ul. s pekným pozemkom v tesnej blízkosti lesa. Dom je postavený na pozemku o výmere 445 m² s priľahlým pozemkom o výmere 444 m². Podlahová plocha domu je cca 65 m². Dom je postavený z pálenej tehly a má novú šikmú strechu z odľahčenej škridle. Pred siedmimi rokmi bol dom čiastočne rekonštruovaný a predmetom rekonštrukcie bola výmena okien vo všetkých miestnostiach za plastové – päťkomorové s dvojsklom, bezpečnostné vstupné dvere, rekonštrukcia kuchynskej linky, rekonštrukcia strechy a zateplenie celého domu polystyrénom o hrúbke 10 cm. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a má aj vlastnú vŕtanú studňu. Vykurovanie domu je plynové a ohrev teplej vody je elektrické – boilerom. K domu patrí terasa s podpivničením slúžiaca ako vínna pivnica.  

Dispozičné riešenie domu: Predsieň, kúpeľňa s WC, špajza, dve izby orientované do ulice a kuchyňa orientovaná do dvorného traktu. 


ĎALŠIE VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI:

  • Tichá lokalita pri lese

Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477