Cena 318.000,-€
Identifikačné číslo 34
Ulica Záhumenná
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 311 m2
Zastavaná plocha 153 m2
Plocha pozemku 480 m2
Kategória Domy / Predaj
Výťah NIE
Balkón / loggia NIE
Pivnica ÁNO
Materiál tehla
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Aktualizácia 25.05.2019 00:23
Lokalita Bratislava V / Bratislava - Čunovo

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Troj-podlažný 5-izbový rodinný dom na predaj v tichej lokalite obce Čunovo. Dom je situovaný na pozemku o celkovej výmere 480 m². Zastavaná plocha domu je 153 m². Obytná plocha domu je 170 m² a úžitková plocha domu je 311 m².

Dispozičné riešenie:

Dom je z architektonického hľadiska členený na dennú časť, ktorá sa nachádza na prízemí domu a nočnú časť, ktorá sa nachádza na poschodí domu: 


Prízemie (1.NP)tvorí tzv. dennú časť domu. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, jedáleň, kuchyňa s kuchynskou linkou, obývacia izba so vstavanou pecou a s východom na terasu.

Na medziposchodí sa nachádza kúpeľňa zariadená kúpeľňovým nábytkom s WC, vaňou a sprchovacím kútom. Vedľa kúpeľne je samostatné WC. Celková výmera prízemia je 111 m²;

Poschodie (2.NP) – tvorí tzv. nočnú časť domu, ktorá pozostáva zo štyroch samostatných a neprechodných izieb. Jedna izba orientovaná do uličného traktu má samostatný výstup balkón a jedna izba orientovaná do dvorného traktu má samostatný výstup na balkón a vstavanú pec. Súčasťou poschodia je chodba, schodiskový priestor a vstupná šachta do neobytného podkrovia slúžiaceho ako skladovací a odkladací priestor. Celková výmera poschodia je 83 m²;  

Celý dom je podpivničený – Suterén (1.PP) – čo tvorí technické zázemie domu so skladovacími a komerčnými priestormi, spolu s garážou na jedno auto. Súčasťou suterénu je aj vínna pivnica. Celková výmera suterénu je 117 m². 

Technické vybavenie domu:

Dom je postavený z tehly POROTHERM o hrúbke 44 cm a je celý zateplený polystyrénom o hrúbke 10 cm. Strecha je šikmá so strešnou krytinou zn. BRAMAC. V celom dome sú drevené dvojité okná. Kúrenie a ohrev vody v dome je zabezpečený elektrickým kotlom xxxxx. Dom je napojený na všetky IS a disponuje aj vlastnou studňou a žumpou. Do domu a tiež aj do prístavby - hospodárskej budovy je privedená elektrická prípojka na 380 V. Parkovanie je zabezpečené pod zastrešenou časťou prístavby - hospodárskej budovy. Vek domu je 10 rokov. Všetky IS + Dom má vlastnú žumpu a studňu.

Dom je postavený z tehly POROTHERM o hrúbke 44 cm a je celý zateplený polystyrénom o hrúbke 10 cm. Strecha je šikmá so strešnou krytinou zn. BRAMAC. V celom dome sú drevené dvojité okná. Kúrenie v dome je zabezpečené alternatívne buď plynovým kotlom, alebo spaľovacím kotlom na pevné palivo (peletky) a distribuované do všetkých miestností liatinovými radiátormi. Ohrev TÚV je zabezpečený plynovým kotlom. Dom je napojený na všetky IS a disponuje aj vlastnou studňou a žumpou. V dome boli menené elektrické rozvody na medené a do domu je privedená elektrická prípojka aj na 380 V a optický kábel. Dom má orientáciu západ – východ a jeho vek je 15 rokov.  


ĎALŠIE VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI:

  • Veľká terasa

Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477