Cena 1600,-€ /mes. + Energie
Identifikačné číslo 37
Ulica Senická
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 94 m2
Kategória Byty / Prenájom
Výťah NIE
Balkón / loggia ÁNO
Pivnica ÁNO
Materiál tehla
Stav nehnuteľnosti novostavba
Aktualizácia 01.05.2020 13:58
Lokalita Bratislava I / Bratislava - Staré Mesto

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

3 – izbový byt na prenájom o výmere 94 m2 s priamym výstupom na dve rozsiahle terasy spolu o výmere 109 m2. Byt je situovaný na 3.NP štvorpodlažnej tehlovej vily, ktorá pozostáva z troch bytových jednotiek a ktorá bola kolaudovaná v roku 2019.

Byt je klimatizovaný a pozostáva z troch nepriechodných izieb, kompletne vybavenej a zariadenej kuchyne s elektrospotrebičmi zn. MIELE, dvoch kúpeľní vybavených sanitou LAUFEN – každá s vaňou, sprchovacím kútom a WC, práčovňa/komora.

Podlahy v obytných miestnostiach bytu sú z dubového dreva a kúpeľne sú obkladané mramorom. Vykurovanie bytu je zabezpečované vlastným plynovým kotlom a distribuované podlahovým kúrením.

Vybavením bytu je krb, vonkajšie hliníkové elektricky sťahovacie žalúzie na oknách, dizajnová klimatizácia, podlahové kúrenie, centrálny vypínač osvetlenia a alarm. K bytu patrí aj priestranná pivnica.

Parkovanie je možné si zabezpečiť v garáži domu za cenu 80,-€/mes./miesto a na pozemku vo dvornom trakte domu za cenu 40,-€/mes./miesto.  

Mestská vila tvorí reprezentačný architektonický celok s použitými kvalitnými a ušľachtilými materiálmi, dotvárané náročnými architektonickými detailmi, ktoré boli zrealizované s vysokou kvalitou remeselníckych prác. Všetky miestnosti bytov a chodby domu boli vybavené patentnými drevo-hliníkovými veľkoformátovými oknami 5-komorového systému, vďaka ktorým má vila aj samotný byt vynikajúce svetlo-technické a tepelnoizolačné vlastnosti.  

Mestská vila sa nachádza v najlukratívnejšej a najobľúbenejšej rezidenčnej a rekreačnej časti Bratislavy I - v Horskom parku a poskytuje nádherný výhľad na okolitú zeleň. V jej blízkom okolí sú etablované rezidencie rôznych zahraničných zastupiteľských úradov. Neopomenuteľnou výhodou tejto vily je predovšetkým exkluzivita lokality, v ktorej sa mestská vila nachádza, ktorá spočíva najmä v množstve športovísk, parkov a edukačných zariadení v jej okolí, pešej dostupnosti Zoologickej záhrady a výborná dopravná obslužnosť s priamou konektivitou centra mesta a na oba diaľničné privádzače D1 a D2. 


ĎALŠIE VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI:

  • Lukratívna rezidenčná lokalita
  • Veľká terasa
  • Samostatná garáž na DO
  • Kvalitné materiály
  • Tichá lokalita

Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477