Cena 700,-€ /mes. + Energie (70,-€/mes.)
Identifikačné číslo 38
Ulica Trnavská cesta
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 66 m2
Kategória Byty / Prenájom
Výťah ÁNO
Balkón / loggia ÁNO
Pivnica NIE
Materiál tehla
Stav nehnuteľnosti novostavba
Aktualizácia 01.05.2020 13:57
Lokalita Bratislava II / Bratislava - Ružinov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

2-izbový byt v novostavbe v širšom centre mesta, priamo oproti Zimnému štadiónu, situovaný na 6. posch. s novým výťahom. Výmera podlahovej plochy bytu je 65 m² + balkón o výmere 2 m² + francúzsky balkón. Byt je kompletne luxusne zariadený a obe izby má klimatizované. Byt má samostatné kúrenie plynovým kotlom s elektrickým zásobníkom. V byte je káblová televízia a internet od UPC.

Vybavenie bytu: Obývačka s nerezovým biokrbom zabudovaným v stene, spálňa, kuchyňa, vstupná hala so šatníkom, samostatné WC s bidetom a samostatná kúpeľňa, dva balkóny.

Zariadenie bytu: Kompletne zariadený byt nábytkom a vstavanými skriňami a vybavený elektrospotrebičmi (televízor, práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra - Elektrolux), videovrátnik, elektrické sťahovacie žalúzie na diaľkové ovládanie, bezpečnostné vchodové dvere.


ĎALŠIE VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI:

  • Výborná dopravná dostupnosť
  • Kompletná občianska vybavenosť
  • Lukratívna rezidenčná lokalita
  • Kvalitné materiály

Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477