Cena Na osobné vyžiadanie v spoločnosti
Identifikačné číslo 4
Ulica Novosvetská
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 463 m2
Zastavaná plocha 201 m2
Plocha pozemku 1202 m2
Kategória Domy / Predaj
Výťah NIE
Balkón / loggia NIE
Pivnica ÁNO
Materiál tehla
Stav nehnuteľnosti neuvedený
Aktualizácia 02.02.2018 10:41
Lokalita Bratislava I / Bratislava - Staré Mesto

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Moderná 6–izbová luxusná mestská vila sa nachádza v najlukratívnejšej  rezidenčnej zóne centrálnej časti Bratislavy na Novosvetskej ul. (BA I), v blízkosti rezidentúr najvýznamnejších zahraničných zastupiteľských úradov. Vila má štyri podlažia - 2 nadzemné podlažia a 2 podzemné podlažia. Je vsadená do južného svahu tak, že využíva konfiguráciu terénu.

Prezentovaná vila je stavebno-technicky riešená na vysoko sofistikovanej úrovni, s najvyššou možnou dosiahnuteľnou efektivitou použitých konštrukčných a technických prvkov a zariadení, so zámerom dosiahnuť čo najväčší komfort priestoru a kvalitu bývania. Vykurovanie vily je teplovodné ÚK s kotlom na zemný plyn s kombináciou podlahového kúrenia a radiátorov. V celej vile sú použité technické prvky a zariadenia elektronického systému s internetovými, telefónnymi a TV rozvodmi, termostatmi a je napojená na všetky inžinierske siete. Stavba bola skolaudovaná v roku 2004.

Mestská vila je postavená na pozemku o celkovej výmere 1.202 m2, pričom zastavaná plocha vily je 201 m². Úžitková plocha vily je 463 m2, plocha terás je 124 m2 s bližšími koordinátami podľa nasledujúceho popisu tabuľky:

1.nadzemné podlažie (1.NP)

Do tohto priestoru bola včlenená nočná časť vily s dvoma spálňami – každá s vlastným sociálnym zariadením, pracovňou a terasou.     

2.nadzemné podlažie (2.NP)

V tomto priestore je situovaná nočná časť domu pre deti, ktorú tvoria dve izby - každá s vlastným sociálnym zariadením a s východmi na terasy.     

1.podzemné podlažie (1.PP)

Tento priestor tvorí denná – tzv. komunikačná časť vily s kuchyňou, komorou, obývacou izbou s krbom a galériou, jedálňou, hosťovskou izbou a sociálnymi zariadeniami. 

2.podzemné podlažie (2.PP)

Toto podlažie tvorí prevažne časť určená ako zázemie vily podstatné na jej komfortné užívanie. Nachádza sa tu priestranná garáž pre 4 autá, predsieň, sklad, schodisko, posilňovňa, WC, sprchy, saunová miestnosť, plnoautomatizovaná plynová kotolňa s kotlom WIESSMANN, letná kuchyňa.

Parkovanie je zabezpečené pre 8 motorových vozidiel a to 4 v garáži domu a 4 na vydláždenej ploche pre vjazdom do garáže.

Mestská vila tvorí reprezentačný architektonický celok s použitými kvalitnými a ušľachtilými materiálmi s funkcionalistickým nádychom s vysokou kvalitou prevedenia remeselníckych prác. Všetky miestnosti a chodby vily boli vybavené patentnými oknami 4-komorového plastového systému, vďaka ktorým má vila vynikajúce svetlotechnické a tepelnoizolačné vlastnosti.   

Mestská vila sa nachádza v najlukratívnejšej rezidenčnej centrálnej časti Bratislavy - Starého Mesta v susedstve historického monumentu Slavína a poskytuje vynikajúcu kvalitu bývania. Aj preto sa v jej susedstve nachádzajú rezidencie najvýznamnejších zahraničných zastupiteľských úradov (USA, Veľkej Británie, Číny a Vatikánu).  Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477