Cena 72.500,-€
Identifikačné číslo 40
Ulica Rozbehy
(Zobrazit na mapě)
Úžitková plocha 100 m2
Zastavaná plocha 51 m2
Plocha pozemku 164 m2
Kategória Domy / Predaj
Výťah NIE
Balkón / loggia NIE
Pivnica NIE
Materiál tehla
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Aktualizácia 16.05.2020 00:30
Lokalita Senica / Cerová

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Celoročne obývateľná luxusná murovaná, kompletne zariadená dvoj-podlažná chata na predaj v rekreačnej chatovej oblasti CEROVÁ, v časti Rozbehy. Chata bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2016 a má pôdorysné základy 10 m x 5 m a je napojená na elektriku a vodu zásobovanú vlastnou vŕtanou studňou s certifikovaným rozborom vody. Chata má aj vlastné dve certifikované žumpy bez prepadu o celkovom objeme 16 m3. Kúrenie v chate je ústredné zabezpečované novým krbom na pevné palivo a do miestností distribuované prieduchmi. Chata je vybavená klimatizáciou, ktorá objekt nie len ochladzuje, ale aj vykuruje.

Chata je celá zateplená 50 mm polystyrénom, strecha je taktiež zateplená 260 mm minerálnou vatou.  

Chata je situovaná na pozemku o celkovej výmere 164 m², cez ktorý preteká potok s kameňmi vykladaným korytom s priezračne čistou vodou, v ktorej sa objavujú aj pstruhy. Úžitková plocha chaty je 100 m². 


ĎALŠIE VLASTNOSTI NEHNUTEĽNOSTI:

  • Výborná dopravná dostupnosť
  • Tichá lokalita pri lese
  • Panoramatický výhľad na hory
  • Lukratívna rezidenčná lokalita
  • Kvalitné materiály
  • Tichá lokalita

Umiestnenie na mape:

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 2008 je poskytovať riešenia. Na základe dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami vám tieto riešenia je pripravený poskytovať kolektív odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov pôsobiacich alebo vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností.

Adresa:
Telefón:
+421 903 762 477